VOLNÁ MÍSTA - PRAKTA PRAHA

POMOCNÝ PRACOVNÍK NA PLOCHÉ STŘEŠE.
Psáno v srpnu 2017, platí do smazání.

Ke spolupráci a k výpomoci na plochých střechách hledám šikovného kolegu na IČO.

Jedná se o montáž střešních folií, anebo asfaltových pásů. Přičemž byste prováděl zejména přípravné práce, tj. montáž foliových lišt (na hmoždinky, s vrtáním), přípravu přířezů folie nebo asfaltových pásů, průběžný úklid staveniště, apod.

Nemusíte se bát, že byste na něco nestačil. Na střeše budu s Vámi a vysvětlím a ukáži, co máte dělat. Akorát tedy byste se neměl bát výšek, např. vylézt po žebříku na střechu rodinného domu.

Ukázky prací, které provádím, najdete v rozbalovacím menu "Reference".

A peníze? V tomto stylu práce zřejmě nějaký denní paušál. Zkusme společně první jednu - dvě akce, a uvidíme.

 

IZOLATÉR: PÁSY, FOLIE.
Psáno v srpnu 2017, platí do smazání.

Hledám ke spolupráci šikovného izolatéra na IČO. Potřebuji dalšího kolegu pro zbytek této sezóny na jednorázové menší akce v Praze a okolí. Jedná se o montáž střešních folií, anebo asfaltových pasů.

Potřebuji znalého, zkušeného a samostatného pracovníka. Předpokládám, že práce vždy spolu první den zahájíme, další dni byste práce dokončoval sám tak, abych se mohl věnovat přípravě dalších střech. Proto musíte být zodpovědný a pečlivý, a měl byste i solidně vystupovat a reprezentovat.

Musíte být vybaven vlastním základním nářadím. Automobil vítán - materiály na akci dovezu dodávkou, ale abyste nemusel další dni tahat nářadí tramvají. Práce v úkole.

Ukázky prací, které provádím, najdete v rozbalovacím menu "Reference".

A peníze? No zkusme společně první jednu - dvě akce, a uvidíme.

Když nezobrazí Opera horní menu: www.prakta.cz/mapa-stranek.html