VOLNÁ MÍSTA - PLOCHÉ STŘECHY PRAKTA PRAHA

POMOCNÝ PRACOVNÍK NA PLOCHÉ STŘEŠE.
Psáno v říjnu 2022, platí do smazání.

K výpomoci na plochých střechách hledám šikovného pracovníka. Možno i brigádně.

Montujme střešní folie, anebo asfaltové pásy. Přičemž byste prováděl zejména přípravné práce. Např. montáž foliových lišt (na hmoždinky, s vrtáním), přípravu - řezání folie nebo asfaltových pásů a jejch urovnání v ploše střechy tak, aby je izolatér mohl svářet, pokládku a lepení polystyrenu, kotvení polystyrenu, přesuny hmot, úklid staveniště, apod.

Nemusíte se bát, že byste na něco nestačil. Na střeše budu s Vámi a vysvětlím a ukáži, co máte dělat. Akorát byste se neměl bát výšek, např. vylézt po žebříku na střechu rodinného domu.

Ukázky prací, které provádíme, najdete v rozbalovacím menu "Reference".

Budete potřebovat vlastní svinovací pětimetr a centrofix (fixu, co píše na hladké povrchy jako je folie či plech). V železářství si kupte lehké pracovní rukavice s polyuretanovým zátěrem, vydrží při práci asi týden. Ostatní nářadí Vám půjčím.

Odměna je 150,- až 200,- Kč / hodinu podle toho, jak jste šikovný. To zjistíme po prvním dni. Směna trvá 8 hodin. V tom je 1 přestávka na svačinu a 1 přestávka na oběd. Pokud je směna z nějakého důvodu kratší, vyplácí se vždy 8 hodin.
Pokud se pracuje mimo Prahu, počítá se začátek směny od odjezdu z Prahy a konec směny při příjezdu do Prahy.
Pracuje se od pondělí do pátku. Pokud budete chtít, mohu zkusit zajistit nějaké přípravné práce nebo úklid pracoviště alespoň na část soboty. V neděli se nepracuje.

Jídlo a hlavně dostatek pití s sebou, jí se na střeše!

 

IZOLATÉR: PÁSY, FOLIE.
Psáno v říjnu 2022, platí do smazání.

Hledám ke spolupráci šikovného izolatéra na IČO. Potřebuji dalšího kolegu pro zbytek této sezóny na akce v Praze a okolí. Jedná se o montáž střešních folií, anebo asfaltových pasů.

Potřebuji znalého, zkušeného a samostatného kolegu. Předpokládám, že práce vždy spolu první den zahájíme a v dalších dnech společně budeme na dílu pracovat. Může se stát, že někdy budete pracovat sám, abych se mohl věnovat přípravě dalších střech, zaměřování a rozpočtům. Očekávám zodpovědnost a pečlivost, solidní vystupování před zákazníkem.

Musíte být vybaven vlastním základním nářadím. Materiály na akci zavážím dodávkou. Váš automobil vítán, abyste nemusel tahat svoje nářadí tramvají (já tedy na střeše nenechávám ani vrtačku, ani hořáky, a Leistera už vůbec ne).

Ukázky prací, které provádím, najdete v rozbalovacím menu "Reference".

Práce je v úkole.

Můžeme se sejít a promluvit si, nebo si vyměnit e-mailem obvyklé ceny za dejme tomu folii v ploše, detail folie na svislou část, upevnění foliové lišty a okapnice; asf. pás v ploše, detail u atiky s klínkem, finální detail "zelené", apod.

Zkusme společně první jednu - dvě akce, a uvidíme.

Když nezobrazí Opera horní menu: www.prakta.cz/mapa-stranek.html